Gabinet prezesa

Gabinet prezesa

Prezes jest najważniejszą osobą w firmie. Powszechnie wiadomo, że zadowolony szef, to również zadowoleni pracownicy, warto więc zapewnić mu komfort i wygodę pracy.  

Gabinet to jedno z najbardziej reprezentacyjnych pomieszczeń w placówce czy biurze, zatem aranżując wnętrze należy podejmować świadome decyzje od podłogi, aż po sufit.

Skupiając się na podłogach, od lat niezmiennie za najbardziej prestiżowe pokrycia podłogowe uważa się wykładziny welurowe. Wykładzina w tym miejscu powinna być miękka, a także charakteryzować się doskonałymi właściwościami akustycznymi, ponadto być wytrzymała i dobrej jakości.

Czym kierować się przy wyborze wykładziny? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na takie kwestie jak gramatura runa oraz klasa użytkowa, które również wpływają na uczucie komfortu. W obiektach biurowych, w miejscach gdzie wykładzina jest narażona na kółka krzeseł, bardzo ważne jest by ta była na nie wytrzymała, nie była podatna na wgniecenia oraz wytarcia. Wykładzina w takim miejscu powinna charakteryzować się wysoką gramaturą oraz klasą użytkową min. 32.